Ana sayfa

SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED şirket Profili

şirket Profili

MJK ELEKTRONİK CO

2005 yılında kurulmuştur. Firmamız Shenzhen, Çin bulunmaktadır. Firmamız profesyonel bir Hi-Tech kurumsal açık kiosklar , interaktif dokunmatik kiosklar , dokunmatik ekran masa, duvara monte ekranlar, zemin standları, LCD monitör, videowall vb gibi LCD dijital tabela ekranları her türlü yapan perakende, alışveriş merkezi, restoran, otel, banka, bina, havaalanı, showroom vb.

Dijital tabelada öne çıkan yazılım geliştirme mühendisi, elektronik mühendisi, inşaat mühendisi dahil olmak üzere profesyonel ve hassas bir teknik destek ekibimiz var. Dijital tabelada lider şirketlerden biri olan MJK, çok yenilikçi, şık ve tam işlevli bir ürün sunuyor. elliden fazla ülke ve bölgeden gelen müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanan ürünler.

MJK, dünya çapındaki müşterilerin çeşitli standartlarını karşılamak amacıyla her zaman Sıfır Hata için kaliteyi kontrol etmek için sıkı QMS sistemini alır. Ürünlerimiz şu ana kadar CE, FCC, ROHS , 3C sertifikaları alıyor.

OEM ve ODM işbirliğinde zengin deneyime sahip, biz size garantili kalite ile birlikte fabrika satış fiyatı tam satış sonrası servis sunma yeteneğine sahiptir. Müşterilerimizin her olası talebini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve yapacağız.

reggqgqerg.jpg

Kurumsal Vizyon

Toplumu geri ödemek için en iyi performansı yaratıyoruz

Profesyonel ekibimiz ve teknik yetkinliğimiz gelecekte ürün yönünü yönlendirmektedir
Küresel pazarda mükemmel bir yenilikçi ve rekabetçi şirket olmak
Markamız sektörde yeterli etkiye sahiptir ve Çin'de iyi bilinmektedir.
Eşsiz kültür yaratırız ve Endüstri modeli oluruz
Sunduğumuz ürünler ve hizmetler pazardaki en güvenilir ve en popüler olmalıdır
Mükemmel ekibimiz var ve onlara harika bir iş yeri ve ücret sunuyoruz 1243.jpgion.jpgexhibition.jpg1243.jpg

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Hoşgeldiniz Shenzhen MJK Electronics Co, ltd. Size hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.
Shenzhen MJK Electronics Co 2003 yılında USD 20 milyon toplam varlıkları ile kuruldu. Ar-Ge, üretim ve satış koleksiyonu ile Ürünlerimiz bir yıl garanti ve hayat için bakım sağlamak.

Biz esas olarak, LCD Dijital Tabela Ekran, All-in-one dokunmatik kiosk, Reklam Medya Oyuncu Kutusu, Otobüs durağı duyuru, LCD Reklam Ekran Kurulu, vb dahil olmak üzere Proje için LCD Ekipman üretmek.

Fabrikamız Bao'an Shenzhen, 30000 metrekare, yaklaşık 200 işçi, 25 Ar-Ge mühendisleri, 40 QC kadrosu bulunmaktadır.

CE, FCC, ROSH, ISO9001: 2000 ve ISO14001: 2004 Sertifikalarını Kazandık

Bilim ve teknoloji birincil üretken bir kuvvet teşkil etmektedir.İlaç ve teknoloji birincil üretken bir kuvvet teşkil etmektedir Bilim ve teknoloji birincil üretken bir güç oluşturmaktadır.Bizlerimiz China.So'daki en profesyonel fabrikalardan biridir ve ürünlerimiz dünyanın her yerine ihraç edilmektedir,

Çin SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED şirket Profili Çin SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED şirket Profili Çin SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED şirket Profili Çin SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED şirket Profili Çin SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED şirket Profili
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : MJK

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 15000000-20000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED Sertifikalar Çin SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED Sertifikalar Çin SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED Sertifikalar Çin SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED Sertifikalar